Умови користування

ЗАГАЛЬНІ УМОВИ

Даний вебсайт (далі - Сайт) є власністю юридичної особи ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО (ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО , "ми" або "нас") і знаходиться під її керуванням. Використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтесь з цими Умовами використання, нашою Політикою конфіденційності та будь-якими іншими умовами, та положеннями, які можуть застосовуватися до окремих розділів Сайту або до продуктів та послуг, що надаються за допомогою Сайту або ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО . Відвідування Сайту в будь-якій формі, незалежно від автоматичного або іншого методу відвідування, означає використання Сайту та Вашу згоду з цими Умовами використання.

Ми залишаємо за собою право час від часу вносити зміни до цих Умов використання або вносити нові умови щодо використання Сайту. У такому випадку ми будемо публікувати оновлену версію Умов використання на цьому веб-сайті. Дата набуття чинності Умовами використання повинні бути зазначені в цьому документі. Зважаючи на це, просимо час від часу переглядати умови. Продовжуючи використання Сайту після публікації будь-яких таких змін, ви приймаєте Умови використання з урахуванням змін.

 

ПРАВА НА ІНТЕЛЕКТУАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ

Цей Сайт та всі матеріали, опубліковані на Сайті, є нашою власністю та/або власністю залучених нами осіб та захищені авторськими правами, торговою маркою та іншими законами про інтелектуальну власність. Інформація на Сайті публікується виключно для вашого особистого некомерційного використання, за винятком наших послуг та ліцензій, прямо призначених для використання вами з комерційною метою. Ви не можете використовувати Сайт або матеріали, опубліковані на Сайті, таким чином, який є порушенням наших прав або не був схвалений з нашого боку. Більш конкретно, якщо це не дозволено в рамках цих Умов використання або власником матеріалів, ви не можете вносити зміни, копіювати, відтворювати, публікувати, завантажувати, передавати, перекладати, продавати, створювати витікаючі роботи, експлуатувати або розповсюджувати будь-яким чином чи за допомогою будь-якого носія (включаючи через електронну пошту чи інші електронні засоби) будь-які матеріали Сайту. Однак, час від часу ви можете завантажувати та/або друкувати одну копію окремих сторінок нашого Сайту для вашого особистого, некомерційного використання, за умови, що ви дотримуєтеся всіх авторських прав та інших повідомлень про права власності.

Ви визнаєте, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО має право, але не зобов'язання, використовувати і демонструвати будь-які публікації або робити якісь вклади, а також, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО може ухвалити рішення припинити використання та публікацію будь-яких подібних матеріалів (або будь-якої їх частини), у будь-який час та з будь-якої причини.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО , наші залучені особи залишають за собою всі права на інтелектуальну власність, включаючи права, які певним чином не позначені в рамках цих Умов використання.

 

НЕБАЖАНІ  ІДЕЇ

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО не приймає чи не розглядає небажані креативні ідеї, пропозиції чи матеріали. Ви погоджуєтесь, що креативні ідеї, пропозиція чи інші матеріали, які надаєте, для нас не є – незважаючи на те, що приймаються чи не приймаються нами – не надаються нам на довірчій основі і що не передбачаються чи не створюються будь-які конфіденційні або юридичні відносини між вами та нами, і що ви не можете мати будь-які очікування розгляду, компенсації або прийняття будь-якої форми. Далі, ви визнаєте, що ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО може вже мати такі ідеї, які перебувають у стадії використання, чи стадії планування використання.

 

ВІДМОВА ВІД НАДАННЯ ГАРАНТІЙ

ІНФОРМАЦІЯ, ПРОДУКТИ ТА ПОСЛУГИ, НАДАНІ ЗІ СТОРОНИ САЙТУ, АБО ЧЕРЕЗ НЬОГО ВІД СТОРОНИ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО , АБО ЯКИМИ-НЕБУДЬ ІНШИМИ САЙТАМИ ТРЕТЬЇХ СТОРІН, НАДАЮТЬСЯ "ЯК Є" ТА БЕЗ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ЯКІ МОЖУТЬ БУТИ ВИРАЖЕНІ ЧИ ПЕРЕДБАЧАТИСЯ У МАКСИМАЛЬНОМУ МАСШТАБІ, ПЕРЕДБАЧЕНОМУ У ЗАСТОСОВАНОМУ ЗАКОНОДАВСТВІ, МИ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, БУДЬ ТО ВИРАЖЕНИХ, АБО, ЩО ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЧИСЬ ПЕРЕДБАЧУВАНИМИ ГАРАНТІЯМИ ТОВАРНОСТІ І ВІДПОВІДНОСТІ ВИЗНАЧЕНИМ НАМІРАМ. МИ НЕ ГАРАНТУЄМО, ЩО САЙТ АБО БУДЬ-ЯКА З ЙОГО ФУНКЦІЙ, БУДУТЬ ПРАЦЮВАТИ БЕЗПЕРЕБІЙНО АБО БЕЗПОМИЛКОВО, ЩО ДЕФЕКТИ БУДУТЬ ВИПРАВЛЕНІ, АБО ЩО БУДЬ-ЯКА ЧАСТИНА ДАННОГО САЙТУ, АБО СЕРВЕРІВ, ЯКІ ЗАБЕЗПЕЧУЮТЬ ЙОГО РОБОТУ, ВІЛЬНІ ВІД ВІРУСІВ АБО ІНШИХ ШКІДЛИВИХ КОМПОНЕНТІВ.

 

ІНТЕРАКТИВНІ ФУНКЦІЇ І ПРАВИЛА

Сайт може включати ряд функцій, які дозволяють відправляти нам відгуки, а також взаємодія в режимі реального часу між нами і нашими користувачами. Ми не контролюємо інформацію, яку публікують користувачі, і не несемо відповідальності за зміст такої інформації. Умови використання вами сайту, припускають, що ви не:

Обмежуєте або перешкоджаєте використанню та одержанню вигоди від Сайту іншим користувачем.

та перешкоджаєте використанню та одержанню вигоди від Сайту іншим користувачем.

Використовуєте Сайт для імітації будь-якої особи чи юридичної особи, чи фальшивих заяв чи іншим чином подання ваших зв'язків із якоюсь особою чи організацією.

Перешкоджайте або порушуйте роботу серверів або мереж, які використовуються для надання доступу до Сайту або його функцій, або порушувати будь-які вимоги, процедури, політики або положення мереж, які ми застосовуємо для надання доступу до Сайту.

Використовуєте Сайт для підбурювання чи заохочення інших до здійснення незаконних дій або заподіяння шкоди будь-яким особам.

Отримуєте неавторизований доступ на Сайт або будь-який обліковий запис, комп'ютерну систему або мережу, підключену до Сайту, такими засобами, як злом, видобуток паролів або інші неправомірні засоби.

Отримуєте чи намагаєтеся отримати будь-які матеріали або інформацію через будь-які засоби, які ненавмисно надані через цей Сайт.

Використовуєте Сайт для публікації або передачі будь-якої незаконної, загрозливої, зловмисної, наклепницької, що ображає гідність, вульгарної, непристойної, порнографічної, образливої або непристойної інформації будь-якого виду, включаючи без будь-яких обмежень, будь-які повідомлення, що становлять поведінку або сприяють яке може бути кримінальним злочином, стати причиною цивільного правопорушення чи іншим чином порушувати будь-які місцеві, державні, національні чи міжнародні закони.

Використовуєте Сайт для публікації або передачі будь-якої інформації, програмного забезпечення або інші матеріали, які порушують або обмежує права інших осіб, включаючи матеріали, які порушують права конфіденційності чи публічності, або які захищені авторськими правами, торговими марками чи іншими правами на власність, або їх похідними, без отримання попередньої згоди власника чи власника прав.

Використовуєте Сайт для публікації або передачі будь-якої інформації, програмного забезпечення чи інших матеріалів, які містять віруси чи інші шкідливі компоненти.

Використовуєте Сайт для публікації, передачі або будь-якої експлуатації інформації, програмного забезпечення або інших матеріалів для комерційного використання або які містять рекламу.

Використовуєте Сайт для реклами або залучення будь-кого до купівлі або продажу товарів, послуг, або для здійснення пожертв будь-якого виду без нашого письмового схвалення.

Збирати адреси електронної пошти або особисту інформацію, опубліковану іншими користувачами на Сайті з комерційною метою.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО може розміщувати панелі повідомлень, чати та інші публічні форуми на своєму Сайті. Будь-який користувач, який порушує умови цієї Угоди, можуть бути видалені або обмежені у доступі до панелей повідомлень, чатів або інших публічних форумів у майбутньому. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО або її уповноважені особи можуть видалити або змінити зміст будь-якого повідомлення, створеного користувачем, у будь-який час та з будь-якої причини. Панелі повідомлень, чати та інші публічні форуми призначені для використання як центри обговорень для користувачів та передплатників. Інформація та зміст, опубліковані в рамках таких публічних форумів, можуть бути надані співробітникам, підрядниками ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО , або користувачами, не пов'язаними з ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО , деякі з яких можуть використовувати анонімні імена користувачів. ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО ясно відмовляється від будь-якої відповідальності та підтверджень, а також від будь-яких заяв щодо правильності будь-якої точки зору, ради, інформації чи заяви, представлених чи опублікованих на даних форумах третіми особами, а також не несе відповідальності за які -або помилки або упущення, що містяться в цих публікаціях, або гіперпосилання, вставлені в повідомлення. За жодних обставин ми, наші співробітники, постачальники або агенти не можу нести відповідальності за будь-які втрати або збитки, завдані внаслідок вашої довіри до інформації, отриманої за допомогою таких форумів. Точки зору, виражені на цих форумах, є винятковою точкою зору учасників, і не відображають точку зору ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО чи будь-яких залучених нею осіб чи агентів, співробітників.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО не бере на себе жодних зобов'язань за моніторинг змісту або публікацій на панелях повідомлень, чатах або інших публічних форумах на Сайтах. Однак, ви визнаєте і погоджуєтесь з тим, що ми маємо абсолютне право здійснювати моніторинг на наш винятковий розсуд. Більш того, ми залишаємо за собою право вносити зміни, редагувати, відмовляти в публікації будь-яких матеріалів або змісту, або їх частини, з будь-якої причини та розкривати такі матеріали та обставини, пов'язані з їх передачею, будь-якій третій особі в рамках дотримання будь-якого застосовного законодавства, положення, юридичного процесу чи запиту держави для нашого власного захисту та захисту наших клієнтів, спонсорів, користувачів та відвідувачів.

 

РЕЄСТРАЦІЯ КОРИСТУВАЧІВ І ПАРОЛІ

Для забезпечення доступу до певних функцій Сайту ми можемо запросити у вас певну особисту інформацію, адресу електронної пошти, номер телефону та інформацію про навчання або працевлаштування. Ви погоджуєтесь надати правдиву, точну, поточну та повну інформацію про себе, коли це запитується на реєстраційній формі Сайту. За наявності обґрунтованих підозр у тому, що дана інформація є хибною, неточною або неповною, ми залишаємо за собою право призупинити або видалити ваш обліковий запис та відмовити у будь-якому поточному чи майбутньому використанні Сайту (або будь-якої його частини). Використання будь-якої персональної ідентифікаційної інформації, наданої нам з вашого боку в рамках процесу реєстрації, регулюється умовами нашої Політики конфіденційності.

Для використання певних функцій Сайту вам знадобиться ім'я користувача та пароль, який ви отримуєте під час процесу реєстрації. Ви несете відповідальність за дотримання конфіденційності пароля та облікового запису, а також для забезпечення виходу з вашого облікового запису в кінці кожної сесії. Ви погоджуєтесь негайно інформувати нас про будь-яку підозру про неавторизоване використання вашого пароля чи облікового запису, або про будь-яке інше порушення безпеки. Ми не можемо і не будемо нести відповідальність за будь-яку втрату або шкоду, що виникає в результаті вашої нездатності захистити пароль або інформацію про обліковий запис, і ви можете нести відповідальність за будь-які збитки або забобони, які можуть завдати шкоди ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО або третім сторонам в результаті некоректного використання, втрати чи крадіжки вашого пароля чи облікового запису.

 

ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

НІ ПРИ ЯКИХ ОБСТАВИНАХ, ВКЛЮЧАЮЧИ, АЛЕ НЕ ОБМЕЖУЮЧИСЯ, ХАЛАТНІСТЬ, МИ, ЗАЛУЧЕНІ НАМИ ОСОБИ, НЕ МОЖЕМО НЕСТИ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА БУДЬ-ЯКІ ПРЯМІ, ОПОСЕРЕДКОВАНІ, ВИПАДКОВІ АБО НАСТУПНІ ЗБИТКИ, ЩО ВИНИКАЮТЬ ВІД ВИКОРИСТАННЯ, АБО НЕЗДАТНОСТІ ВИКОРИСТОВУВАТИ САЙТ, ВКЛЮЧАЮЧИ СТАТТІ, ДОВІДНИКИ, ОНОВЛЕННЯ, ПОСЛУГИ, АБО МАТЕРІАЛИ, АБО ПОСЛУГИ ТРЕТІХ ОСІБ, НАДАНИХ ЧЕРЕЗ САЙТ АБО З НАШОЇ СТОРОНИ, НАВІТЬ ЯКЩО МИ ЗАЗДЕЛЕГІДЬ ПОПЕРЕДЖЕНІ ПРО МОЖЛИВІСТЬ ТАКОЇ ШКОДИ (ТАК ЯК ДЕЯКІ КРАЇНИ НЕ ДОЗВОЛЯЮТЬ ВИКЛЮЧЕННЯ АБО ОБМЕЖЕННЯ ВИЗНАЧЕНИХ КАТЕГОРІЙ ШКОДИ, ВИЩЕВКАЗАНІ ОБМЕЖЕННЯ МОЖУТЬ НЕ БУТИ ЗАСТОСОВАННИМИ ДО ВАС У ЦИХ КРАЇНАХ, НАША ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ І ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗАЛУЧЕНИХ НАМИ ОСІБ, ОБМЕЖЕНА МАКСИМАЛЬНИМИ МАСШТАБАМИ, ПЕРЕДБАЧЕНИМИ ЗАКОНОДАВСТВОМ ДАННОЇ КРАЇНИ). ВИ ОДНОЗНАЧНО ВИЗНАЄТЕ І ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ТИМ, ЩО МИ НЕ НЕСЕМО ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ ЗА БУДЬ-ЯКУ ОБРАЗУ ГІДНОСТІ, ГРУБУ АБО НЕЗАКОННУ ПОВЕДІНКУ КОЖНОГО. У ВИПАДКУ ВАШОЇ НЕЗАДОВОЛЕНОСТІ САЙТОМ, БУДЬ-ЯКИМИ МАТЕРІАЛАМИ, ПРОДУКТАМИ АБО ПОСЛУГАМИ НА САЙТІ, АБО БУДЬ-ЯКИМИ УМОВАМИ САЙТА, РІШЕННЯ ПРО ЗУПИНЕННЯ ПОДАЛЬШОГО ВИКОРИСТАННЯ САЙТУ ТА ЙОГО ПРОДУКТІВ, ПОСЛУГ І/АБО МАТЕРІАЛІВ, Є ВИКЛЮЧНО ВАШИМ.

ДАНИЙ САЙТ ЗНАХОДИТЬСЯ У ПОСТІЙНОМУ РОЗВИТКУ, І ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО НЕ ДАЄ БУДЬ-ЯКИХ ГАРАНТІЙ, ВИРАЖЕНИХ АБО ПРЕДПОЧИТАЮЧИХ, ЩОДО ПРАВИЛЬНОСТІ, ПОВНОТІВ І ПОВНОТІВ.

 

ЗАХИСТ ВІД ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

Ви погоджуєтесь у будь-який час захищати інтереси, відшкодовувати та захищати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО , залучених нею осіб, наступників, правонаступників, осіб, які передають права, ліцензуючих органів та ліцензіатів та їх відповідних головних та дочірніх компаній, агентів, пов'язаних осіб, чиновників, директорів, акціонерів та працівників від будь-яких претензій, результатів дій, збитків, відповідальності, витрат і витрат, включаючи юридичні збори та витрати, що виникають або пов'язані з вашим порушенням будь-яких зобов'язань, гарантій, представництва або положень, зазначених тут.

 

ПРИПИНЕННЯ ДІЇ

Ми маємо право скасувати чи припинити дію ваших прав на використання Сайту або його частини у будь-який час без попереднього повідомлення чи відповідальності. У разі скасування або припинення дії прав ви не можете отримати доступ на ту частину сайту, яка є предметом такої скасування або припинення дії. Обмеження, накладені на вас щодо матеріалів, завантажених із сайту, а також відмова та обмеження відповідальності, передбачені цими Умовами використання, продовжують діяти.

 

КОНФІДЕНЦІЙНІСТЬ

Ви погоджуєтесь не розкривати інформацію, яку ви отримуєте від нас та/або наших клієнтів. Вся інформація, надана нам іншим користувачем, є предметом авторських прав. Така інформація клієнта є конфіденційною і не може бути розкрита вами. Ви погоджуєтесь утриматися від відтворення, розповсюдження, продажу, розподілу або комерційного використання будь-якої інформації, що є об'єктом авторського права.

 

ІНШЕ

Закон про авторське право цифрового тисячоліття 1998 року (далі “DMCA”) забезпечує право регресу для власників авторських прав у рамках авторського законодавства США. Якщо ви вважаєте, що матеріали, опубліковані з боку ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО , порушують ваші авторські права, ви або ваш агент можуть надіслати ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО повідомлення із запитом видалити матеріал або заблокувати доступ до нього. Будь-яке повідомлення з боку власника авторських прав або особи, уповноваженої діяти від його імені, які не можуть дотримуватися вимог DMCA, не може розглядатися як достатнє повідомлення і не повинно розглядатися як фактичне знання ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО про факти або обставини, з яких випливає очевидність порушників. матеріалів чи дій. Якщо ви з добрими намірами вважаєте, що повідомлення про порушення авторських прав було неправомірно спрямоване проти вас, Закон DMCA дозволяє вам надіслати зустрічне повідомлення ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО . Усі повідомлення та зустрічні повідомлення повинні відповідати вимогам DMCA; для більш детальної інформації просимо відвідати: http://www.loc.gov/copyright . З питань повідомлень про претензії на порушення авторських прав або зустрічних повідомлень можна зв'язатися за адресою E-mail основний .

 

Сайт не спрямований на осіб віком до 13 років, а також не містить інформації, яка може будь-яким чином завдавати шкоди неповнолітнім. Однак усі відвідувачі Вебсайту віком до 13 років не мають права розкривати або надавати будь-яку Персональну ідентифікаційну інформацію. У випадках, коли група ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО виявляє, що дитина віком до 13 років надала нам Персональну ідентифікаційну інформацію, ми видалимо Персональну ідентифікаційну інформацію дитини відповідно до Закону про захист мережевої конфіденційності дітей від 1998 року. Цим, ми повідомляємо вас про те, що існують комерційні засоби батьківського контролю, які нададуть вам допомогу в обмеженні доступу до матеріалів, які є шкідливими для неповнолітніх. Детальніша інформація про наявність такого програмного забезпечення публікується через відкриті джерела. Для отримання більш детальної інформації, ви можете зв'язатися з вашим постачальником інтернет послуг.

 

ЗАСТОСУВАНЕ ЗАКОНОДАВСТВО

Будь-які суперечки, розбіжності або різночитання, які можуть виникнути між сторонами з, у зв'язку або в рамках цих Умов використання, беззастережно передаються до виняткової юрисдикції судів ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО (або вирішуються відповідно до процесу арбітражу, поданого далі), із застосуванням законів юрисдикції ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО , незалежно від принципів конфлікту законів. Ви погоджуєтесь відмовитися від будь-яких юрисдикцій, можливостей або незручних форумів захисту в рамках спорів, зазначених тут.

 

УРЕГУЛЮВАННЯ СПОРІВ В АРБІТРАЖНОМУ СУДІ

Ви та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО погоджуєтесь вирішувати будь-які суперечки, що виникають між вами та ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО або залученими нею особами (за винятком спорів, що стосуються застосування прав на інтелектуальну власність  ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО або залучених нею осіб) у господарських судах. Ви наділяєте арбітра/суд винятковими повноваженнями щодо вирішення будь-яких суперечок, що стосуються інтерпретації, застосування або дотримання цих Умов використання, включаючи можливість визначення будь-якого спору або будь-якої претензії про те, що у всій повноті своєї або частини є порожніми або відхиляються.

 

ВІДМОВА І ЧАСТИНА НЕДІЙСНІСТЬ

Жодна відмова з боку ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО щодо умов, наведених у рамках цих Умов використання не може розглядатися як подальша чи постійна відмова від дії таких умов або відмова від інших умов, та будь-яка нездатність ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО застосовувати право чи положення в рамках цих Умов використання не може бути відмовою від такого права або положення. Якщо будь-яке положення цих Умов використання розглядається судом або іншим трибуналом відповідної інстанції, як недійсне, незаконне або незастосовне з будь-якої причини, таке положення має бути видалено або обмежено в мінімальному масштабі, і таким чином, щоб положення Умов використання, що залишилися, залишалися дійсними та діяти на повну силу, або замінено на нове дійсне, найбільш близьке за змістом.

 

ПОВНА УГОДА

Дані Умови використання та наша Політика конфіденційності є єдиною та повною угодою між групою ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ СТУДІНФО та користувачами Сайту, та замінюють усі попередні та сучасні поняття, угоди, подання та гарантії, як усні, так і письмові, щодо Сайту.